Haftanın En Popüler Şarkıları

Yukarıdaki şarkılar bu haftanın zirveye oturan şarkılarıdır. Popülerlik durumlarına göre yukarı çıkabilir veya aşağıya inebilirler.

Güncel popüler şarkılardan sürekli haberdar olmak için bizi facebook ve twitter üzerinden takip edebilir, site hakkındaki güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Mp3 İndiricim hızlıca mp3 indirebilmeniz için var. İşte bu haftanın efsane olmuş şarkıları:

Feride Hilal Akın - Bilir Mi Bu hafta 74 dinleme Feride Hilal Akın - Bilir Mi Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum Bu hafta 66 dinleme Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum Reha - Aşk Çiçeğim Bu hafta 55 dinleme Reha - Aşk Çiçeğim Hande Yener - Seviyorsun Bu hafta 54 dinleme Hande Yener - Seviyorsun Ece Seçkin - Olsun Bu hafta 44 dinleme Ece Seçkin - Olsun Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat Bu hafta 37 dinleme Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat Sezen Aksu - Kaçın Kurası Bu hafta 34 dinleme Sezen Aksu - Kaçın Kurası Eypio - Günah Benim (Ft. Burak King) Bu hafta 34 dinleme Eypio - Günah Benim (Ft. Burak King) Akira Yamaoka - Rain Of Brass Petals - Three Voices Edit Bu hafta 33 dinleme Akira Yamaoka - Rain Of Brass Petals - Three Voices Edit İmera - Emri Olur Bu hafta 32 dinleme İmera - Emri Olur