Haftanın En Popüler Şarkıları

Yukarıdaki şarkılar bu haftanın zirveye oturan şarkılarıdır. Popülerlik durumlarına göre yukarı çıkabilir veya aşağıya inebilirler.

Güncel popüler şarkılardan sürekli haberdar olmak için bizi facebook ve twitter üzerinden takip edebilir, site hakkındaki güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Mp3 İndiricim hızlıca mp3 indirebilmeniz için var. İşte bu haftanın efsane olmuş şarkıları:

Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum Bu hafta 82 dinleme Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum Reha - Aşk Çiçeğim Bu hafta 72 dinleme Reha - Aşk Çiçeğim Otilia - Bilionera Bu hafta 59 dinleme Otilia - Bilionera Mustafa Ceceli - Hüsran Bu hafta 54 dinleme Mustafa Ceceli - Hüsran Adana Merkez - Patlıyor Herkes Bu hafta 52 dinleme Adana Merkez - Patlıyor Herkes 27 & Birol Namoğlu (Gripin) - Muhtemel Aşk Bu hafta 50 dinleme 27 & Birol Namoğlu (Gripin) - Muhtemel Aşk İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine Bu hafta 38 dinleme İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine Akira Yamaoka - Rain Of Brass Petals - Three Voices Edit Bu hafta 38 dinleme Akira Yamaoka - Rain Of Brass Petals - Three Voices Edit Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat Bu hafta 38 dinleme Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat Devrim Erden - Tanrım Bu hafta 37 dinleme Devrim Erden - Tanrım